Trampkarze ratują honor

Ubiegły weekend dla unijnych drużyn młodzieżowych ponownie nie był zbyt szczęśliwy. Swój mecz ligowy wygrali tylko trampkarze.

Juniorzy starsi, którzy walczą o zwycięstwo w toruńskiej III lidze okręgowej i awans do wyższej klasy, przegrali na własnym stadionie z Pomorzaninem Toruń 0:2. Dla unitów była to pierwsza porażka w sezonie. Aktualnie zajmują 3. miejsce w tabeli.
Trampkarze, po ubiegłotygodniowej porażce u siebie z Elaną, zrewanżowali się na wyjeździe innej toruńskiej drużynie – Włókniarzowi. Młodzi wąbrzeźnianie pokonali swoich rywali 1:2 i umocnili się na 5. miejscu w I lidze wojewódzkiej. Bramki dla Unii zdobyli Matusz Wilma i Jakub Nowak.
Srogą lekcję futbolu od CWZS Bydgoszcz dostali młodzici starsi, którzy przegrali na boiska rywala aż 8:1. Honorowego gola dla naszej drużyny zdobył Jakub Mroczka. Bydgoszczanie aktualnie są liderem I ligi wojewódzkiej, a niebiesko-biali plasują się na 5. pozycji.
Młodzicy młodsi również nie sprostali swoim rywalom i polegli na wyjeździe z Sokołem Radomin w stosunku 2:1. Warto zaznaczyć, iż Unia prowadziła po bramce Martina Pakuły, jednak gole zdobyte w krótkim odstępie czasowym przez gospodarzy ustawiły wynik spotkania.

Komplet wyników:
Juniorzy starsi: Unia Wąbrzeźno – Pomorzanin Toruń 0:2

Trampkarze: Włókniarz Toruń – Unia Wąbrzeźno 1:2
Bramki dla Unii: M. Wilma, J. Nowak

Młodzik D1: CWZS Bydgoszcz – Unia Wąbrzeźno 8:1
Bramka dla Unii: J. Mroczka

Młodzik D2: Sokół Radomin – Unia Wąbrzeźno 2:1
Bramka dla Unii: M. Pakuła

Fot.: fb.com/Elana2003

Napisz komentarz