Unia znowu gromi!

Po ubiegłotygodniowym remisie z Cyklonem i wysokiej porażce w Pucharze Polski z Mustangiem piłkarze wąbrzeskiej Unii wrócili do wygrywania. Tym razem na rozkładzie unitów znalazł się Piast Łasin

Ostatni tydzień był dla niebiesko-białych bardzo intensywny. W tym czasie wąbrzeźnianie rozegrali aż trzy mecze, w tym ważne i wyczerpujące spotkanie z Cyklonem Kończewice. Przed pojedynkiem z Piastem Łasin kibice mogli mieć obawy co do dyspozycji fizycznej piłkarzy Unii. Nikt jednak nie dopuszczał możliwości straty punktów z niżej notowanym rywalem.
Unici nie zawiedli i doskonałym stylu pokonali gości z Łasina. Wynik spotkania w 18. minucie otworzył Tomasz Liszaj. Następnych goli kibice zgromadzeni na stadionie doczekali się po przerwie. W drugiej odsłonie spotkania na listę strzelców dwa razy wpisał się kapitan wąbrzeskiej jedenastki Paweł Mazurowski. Bramkę, tuż po wejściu na boisku, zdobył również Eryk Gajewski. Dla młodego zawodnika był to pierwszy gol w seniorskiej drużynie Unii. Niewiele przed końcem spotkania wynik na 5:0 ustalił Tomasz Liszaj.

Unia Wąbrzeźno – Piast Łasin 5:0 (1:0)
Bramki: 1:0 T. Liszaj (18′), 2:0 P. Mazurowski (55′), 3:0 P. Mazurowski (68′-karny), 4:0 E. Gajewski (73′), T. Liszaj (80′)

Unia: P. Andrzejewski – R. Drapiewski (75′ A. Domachowski), B. Literski, P. Mazurowski, D. Hancyk, Sz. Marszałek (70′ E. Gajewski), F. Ciechacki (75′ R. Wąs), K. Kamycki (60′ J. Godlewski), W. Leis, T. Liszaj, M. Gołąb

Napisz komentarz