Ostatni sprawdzian u siebie

W najbliższą sobotę unici rozegrają ostatni mecz kontrolny przed rozpoczęciem rundy wiosennej. Na własnym terenie podejmować będą B-klasowego Orła Głogowo.

Pierwotnie sztab szkoleniowy wąbrzeskiej drużyny zakładał, aby spotkanie odbyło się na naturalnym boisku. Wszystko pokrzyżowały jednak niesprzyjające warunki atmosferyczne i zdecydowano, że pojedynek zostanie rozegrany w Wąbrzeźnie na boisku treningowym. Początek meczu zaplanowano na godzinę 14:00.
Sobotni rywal Unii zajmuje obecnie drugie miejsce w grupie I toruńskiej klasy B i walczy o awans do wyższej ligi z Ogniwem Zegartowice. Piłkarze Orła Głogowo rozegrali do tej pory trzy mecze sparingowe, w których pokonali Saturn Ostrowite (5:0), LZS Steklin (7:0) i przegrali z Iskrą Ciechocin (2:5).