Mecz o sześć punktów

Dziś piłkarzy Unii Wąbrzeźno czeka arcyważne spotkanie. Wąbrzeźnianie na własnym stadionie będą podejmować bezpośredniego sąsiada w tabeli – Unislavię Unisław.

Wiosna dla niebiesko-białych nie rozpoczęła się dobrze. Remis na inaugurację, a następnie dwie porażki sprawiły, że unici stracili pozycję lidera, a przy okazji zmniejszyła się również przewaga nad trzecią w tabeli Unislavią. Aktualnie unisławianie tracą do Unii trzy punkty, jednak mają jeszcze do rozegrania zaległy mecz z LZS Bobrowo.
Zawodnicy Unislavii rundę wiosenną zainaugurowali meczem w ramach 17. kolejki z Gwiazdą Starogród. W wyjazdowym spotkaniu żółto-czarni bardzo szybko objęli dwubramkowe prowadzenie, lecz jeszcze przed przerwą starogrodzianie doprowadzili do wyrównania. W drugiej połowie gospodarze dołożyli dwie bramki i w efekcie Gwiazda pokonała Unislavię 4:2. W kolejnym pojedynku unisławianie zmierzyli się u siebie ze Stalą Grudziądz i po niemniej emocjonujących zawodach wygrali z grudziądzanami 3:2.
Kibice wąbrzeskiej drużny mają nadzieję, że unici kryzys mają już za sobą i zainkasują pierwsze trzy punkty tej wiosny. Wszystkich zapraszamy zatem na stadion przy ulicy Tysiąclecia 3 i zachęcamy do gorącego dopingu dla Unii!

Unia Wąbrzeźno – Unislavia Unisław: 07.04.2018 (sobota), godzina: 17:00,
Stadion Miejski w Wąbrzeźnie przy ulicy Tysiąclecia 3,
Bilety: normalny – 3 zł, ulgowy – 1 zł.