Wygrana w pierwszym sparingu

Dziś piłkarze wąbrzeskiej Unii zainaugurowali cykl meczów sparingowych przed rundą wiosenną sezonu 2018/19. Pierwszym rywalem niebiesko-białych był LZS Świedziebnia.

Wąbrzeźnianie do przerwy przegrywali ze swoimi przeciwnikami 3:1. W bramce Unii po dłuższej przerwie zagrał Tomasz Zubrzycki, a ponadto w podstawowej jedenastce znalazł się również jeden zawodnik testowany.
Druga odsłona spotkania wyglądała zupełnie inaczej i unici ostatecznie wygrali 4:8. Łupem bramkowym podzielili się Marcin Gołąb (4 gole), Wojciech Leis (2 gole), Tomasz Liszaj oraz Jakub Godlewski.

LZS Świedziebnia – Unia Wąbrzeźno 4:8 (3:1)
Bramki dla Unii: M. Gołąb 4, W. Leis 2, T. Liszaj, J. Godlewski

Unia: T. Zubrzycki (46′ F. Bożykowski) – Daw. Kalinowski, J. Godlewski, D. Hancyk, W. Leis – P. Marszałek, K. Kamycki, zawodnik testowany, F. Ciechacki – T. Liszaj, M. Gołąb