Iskra Ciechocin pierwszy rywalem w Pucharze Polski

Wydział Gier i Ewidencji Podokręgu w Toruniu poinformował o dokonaniu losowania par w ramach rozgrywek o Puchar Polski w sezonie 2018/2019. Pierwszym rywalem Unii będzie Iskra Ciechocin.
Pierwsza runda Okręgowego Pucharu Polski została zaplanowana na 5 września 2018 roku. Los za przeciwnika przydzielił wąbrzeźnianom Iskrę Ciechocin. Rywale niebiesko-białych, podobnie jak Unia, będą w nadchodzącym sezonie występować w lidze okręgowej. Rok temu Iskra zmagania w Okręgowym Pucharze Polski zakończyła na trzeciej rundzie, w której oddała mecz walkowerem Cyklonowi Kończewice. Wrześniowe spotkanie pomiędzy unitami, a Iskrą Ciechocin odbędzie się w Wąbrzeźnie o godzinie 17:00.
Mecze w ramach drugiej i trzeciej rundy Okręgowego Pucharu Polski zaplanowano odpowiednio na 26 września oraz 24 października bieżącego roku.

Komplet par I rundy Okręgowego Pucharu Polski (podokręg Toruń) – 05.09.2018, godzina 17:00:
Unia Wąbrzeźno – Iskra Ciechocin
Sparta Łubianka – Start Toruń