Nowy termin spotkania z Victorią Lisewo

Zarząd Klubu informuje o zmianie dotychczasowego terminu spotkania 1. kolejki ligi okręgowej z Victorią Lisewo. Nowy termin meczu został wyznaczony na 12 września (środa) na godzinę 17:30.

Liga okręgowa nowy sezon zainauguruje już w najbliższą sobotę. Kibice wąbrzeskiej Unii na mecz swojej drużyny będę musieli jednak poczekać do 18 sierpnia, kiedy niebiesko-biali w 2. kolejce zmierzą się na wyjeździe z Radzynianką Radzyń Chełmiński. Spotkanie 1. kolejki z Victorią Lisewo zostało przełożone i odbędzie się w środę 12 września o godzinie 17:30 na bocznym boisku przy Szkole Podstawowej nr 3 w Wąbrzeźnie.
Pierwszy mecz nowego sezonu na własnym terenie unici rozegrają zatem dopiero w 3. kolejce (26 sierpnia, niedziela) z Iskrą Ciechocin.