Wąbrzeźnianie zagrali z mistrzem Polski

Dwaj wychowankowie Unii Wąbrzeźno, reprezentujący obecnie Elanę Toruń, wystąpili w niedzielę w spotkaniu 2. kolejki Centralnej Ligi Juniorów przeciwko Lechowi Poznań.

Juniorzy Elany Toruń aktualnie występują w Centralnej Lidze Juniorów. W bieżącym sezonie do toruńskiej drużyny dołączyli dwaj wychowankowie Unii – Nicolas Kankowski, występujący wcześniej w Pogoni Szczecin oraz Jakub Sajda, trenujący do niedawna z juniorami Arki Gdynia.
Obaj zawodnicy zagrali w niedzielę w spotkaniu 2. kolejki Centralnej Ligi Juniorów pomiędzy Elana Toruń a Lechem Poznań, który jest aktualnym mistrzem Polski juniorów. Nicolas Kankowski znalazł się w wyjściowej jedenastce i przebywał na boisku do 62. minuty meczu, z kolei Jakub Sajda zameldował się na murawie w 65. minucie. Torunianie niestety przegrali pojedynek 0:2.
Kolejną szansę na występ wychowankowie naszego klubu będą mieli już 18 sierpnia. Wówczas elanowcy zmierzą się na wyjeździe z Wisłą Kraków.