Juniorzy rozpoczęli nowy sezon

W ubiegłą niedzielę juniorzy starsi Unii Wąbrzeźno zainaugurowali nowym sezon w II lidze wojewódzkiej. Podopieczni Sebastiana Isbrandta na wyjeździe zmierzyli się z drugą drużyną CWZS Bydgoszcz.

W pierwszej połowie spotkania żadna z drużyn nie znalazła sposobu na pokonanie bramkarza i do przerwy utrzymywał się bezbramkowy remis. W drugiej odsłonie bydgoszczanie wyszli na dwubramkowe prowadzenie, jednak unici zdołali zdobyć kontaktowego gola w 80. minucie. Niestety gospodarze odpowiedzieli kolejnym trafieniem i mecz zakończył się wynikiem 3:1 na korzyść CWZS Bydgoszcz. Jedyną bramkę dla niebiesko-białych zdobył Filip Chojnacki, z kolei w bydgoskiej drużynie łupem bramkowym podzielili się Jakub Nawrocki (2 gole) i Bartosz Filipski.
Kolejne spotkanie juniorzy Unii rozegrają w przyszłą sobotę o godzinie 12:00 na boisku przy Szkole Podstawowej nr 3 w Wąbrzeźnie. Rywalem wąbrzeźnian będzie Lech Dobre.

CWZS II Bydgoszcz – Unia Wąbrzeźno 3:1 (0:0)
Bramki: J. Nawrocki 2, B. Filipski (CWZS), F. Chojnacki (Unia)

Unia: M. Stasiak (60′ P. Adamczak) – B. Drewnik, S. Kołodziejczak, P. Potaczała (70′ B. Lewandowski), F. Chojnacki – J. Nowak, M. Lupertowicz (65′ M. Kamiński), O. Chojnacki, E. Gajewski, P. Marszałek (65′ J. Szumacher) – T. Niemyt