Iskra Ciechocin wycofała się z rozgrywek

Dziś Kujawsko-Pomorski Związek Piłki Nożnej przesłał do naszego klubu informację o wycofaniu się z rozgrywek drużyny seniorów LZS Iskra Ciechocin.

Iskra Ciechocin w bieżącym sezonie borykała się ze sporymi kłopotami organizacyjnymi. Początek rozgrywek był dla ciechocinian katastrofalny o czym świadczą dwie porażki po 0:9 z Sokołem Radomin i Sportisem Łochowo. Dziś do naszego klubu wpłynęło pismo informujące o wycofaniu się z rozgrywek drużyny seniorów Iskry.
W związku z tą informacją niedzielne spotkanie ligowe pomiędzy Unią, a Iskrą Ciechocin nie odbędzie się. Unici ponadto automatycznie przechodzą do II rundy Okręgowego Pucharu Polski, gdyż w pierwszej fazie zmagań ich przeciwnikiem była właśnie Iskra.