Miłosz Jadziński powołany do kadry K-PZPN

W poniedziałek K-PZPN ogłosił kadrę zawodników z rocznika 2005 na towarzyski mecz z reprezentacją Lubuskiego Związku Piłki Nożnej. Wśród powołanych jest piłkarz Unii Miłosz Jadziński.

Wydział Szkolenia Kujawsko-Pomorskiego Związku Piłki Nożnej w Bydgoszczy na mecz kontrolny z kadrą Lubuskiego Związku Piłki Nożnej powołał 18 piłkarzy. W reprezentacji naszego województwa znalazł się między innymi Miłosz Jadziński, który występuje w drużynie trampkarzy wąbrzeskiej Unii. Oprócz unity w kadrze prowadzonej przez Dawida Niezbeckiego znaleźli się również piłkarze Zawiszy Bydgoszcz, Chemika Bydgoszcz, CWZS Bydgoszcz, Olimpii Grudziądz, Elany Toruń oraz Orła Służewo. Mecz pomiędzy wspomnianymi reprezentacjami odbędzie się 4 września bieżącego roku w Babimoście.