Juniorzy Unii rozgromili Lecha Dobre

Dziś juniorzy wąbrzeskiej Unii rozegrali kolejne spotkanie w ramach II ligi wojewódzkiej. Niebiesko-biali na własnym terenie rozgromili Lecha Dobre.

W związku z pauzą pierwszej drużyny Unii trener Sebastian Isbrandt miał dziś do pełnej dyspozycji zawodników występujących również w drużynie seniorów.
Remisowy wynik, który utrzymywał się do przerwy nie zwiastował prawdziwej kanonady, jaką w drugiej połowie urządzili wąbrzeźnianie. Po pięciu trafieniach Tomasza Niemyta, hattricku Jakuba Godlewskiego i golach Eryka Gajewskiego i Filipa Chojnackiego Unia wygrała całe spotkanie aż 10:1.
Kolejny mecz nasi juniorzy rozegrają w Wąbrzeźnie 9 września o godzinie 12:00. Rywalem niebiesko-białych będzie Lech Rypin.

Unia Wąbrzeźno – Lech Dobre 10:1 (1:1)
Bramki dla Unii: T. Niemyt 5, J. Godlewski 3, E. Gajewski, F. Chojnacki

Unia: M. Stasiak – B. Lewandowski (46′ F. Chojnacki), P. Potaczała, S. Kołodziejczak, M. Kamiński (46′ O. Chojnacki) – J. Godlewski, P. Marszałek, J. Nowak (46′ E. Gajewski), M. Piórkowski – T. Niemyt, B. Kosiński