Ujarzmić Mustanga

Jutro zespoły ligi okręgowej rozpoczną 8. kolejkę spotkań. Wąbrzeźnianie podejmą na własnym obiekcie Mustanga Ostaszewo.

Mustang Ostaszewo to klub, który w bieżących rozgrywkach celuje w najwyższe lokaty i walczy tym samym o awans do IV ligi. W poprzednim sezonie ostaszewianie przegrali promocję do wyższej klasy rozgrywkowej przez gorszy bilans bramkowy w bezpośrednich spotkaniach z BKS Bydgoszcz. Aktualnie sobotni rywale Unii zajmują czwartą pozycję w tabeli z dorobkiem 15 punktów. Dotychczas piłkarze Mustanga wygrali pojedynki z Pomorzaninem Serock (1:0), Victorią Lisewo (3:1), Radzynianką (5:1), Sokołem Radomin (1:0) oraz Sportisem Łochowo (1:0). Jedynym klubem, który do tej pory pokonał ostaszewian był Promień Kowalewo Pomorskie (wygrana Promienia 2:1).
W sobotnie popołudnie unitów czeka bardzo trudny mecz. Mamy jednak nadzieję, że niebiesko-biali zrehabilitują się za ostatnią wysoką porażkę z Zawiszą i zagrają na miarę swoich możliwości, które pokazali m.in. w spotkaniu z Sportisem Łochowo. Wąbrzeźnianie z pewnością będą chcieli się również zrewanżować za ubiegłorocznym mecz Pucharu Polski K-PZPN, który Mustang wygrał 5:2.
Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy na boisko boczne przy Szkole Podstawowej nr 3 i zachęcamy do wspierania naszej drużyny.

Unia Wąbrzeźno – Mustang Ostaszewo: 29.09.2018 (sobota), godzina: 16:00;
Boisko boczne przy Szkole Podstawowej nr 3 w Wąbrzeźnie.