Niebiesko-biali jadą do Kończewic

Przed nami 9. kolejka spotkań w lidze okręgowej. Piłkarze Unii Wąbrzeźno zmierzą się na wyjeździe z Cyklonem Kończewice.

Wszyscy kibice z pewnością pamiętają zacięty bój obu drużyn o bezpośredni awans do ligi okręgowego z ubiegłego sezonu. Wraz z końcem rozgrywek zarówno Cyklon, jak i Unia mogły cieszyć się z osiągniętego celu.
W bieżącym sezonie znacznie lepiej radzą sobie piłkarze z Kończewic, którzy po siedmiu rozegranych spotkaniach zajmują 4. miejsce w tabeli z dorobkiem 15 punktów. Do tej pory na własnym stadionie wygrali oni trzy mecze, nie tracąc przy tym żadnej bramki (z Flisakiem 5:0, Sokołem 2:0 i Victorią 5:0). Nieco gorzej Cyklonowi wiedzie się na wyjazdach, podczas których dwa mecze wygrali (z Radzynianką 6:1 i Pomorzaninem 4:1) i dwa przegrali (z Promieniem 0:1 i Sportisem 0:1).
Bilans meczów rozegranych w Kończewicach pomiędzy Cyklonem, a Unią z trzech ostatnich sezonów to dwa zwycięstwa gospodarzy i jedna wygrana wąbrzeźnian. Dodatkowo w tym czasie niebiesko-biali zdobyli na stadionie w Kończewicach tylko jedną bramkę.
Mamy nadzieję, że dziś unici rozegrają dobre spotkanie, co przyczyni się do zdobycia kolejnych punktów w sezonie, a przy okazji wpłynie na poprawę bilansu wyjazdowych meczów z Cyklonem z ostatnich lat. Wszystkich kibiców Unii zachęcamy również do wspierania swojej drużyny podczas tego wyjazdu.

Cyklon Kończewice – Unia Wąbrzeźno: 06.10.2018 (sobota), godzina: 16:00;
Stadion w Kończewicach.