Wspieraj lokalny klub!

Drodzy kibice i sympatycy Unii! Chcielibyśmy się do Was zwrócić z gorącą prośbą.

W bieżącym sezonie, w związku z modernizacją stadionu, budżet naszego klubu jest okrojony. Niestety utraciliśmy część dochodów w postaci zysków ze sprzedaży biletów oraz usług noclegowych. Wszystkich kibiców, którym nie jest obojętny los Unii, chcielibyśmy bardzo prosić o przekazywanie dobrowolnych wpłat (darowizn) na rzecz naszego klubu. W taki sposób możecie nam pomóc m.in. pokrywać koszty organizacji meczów na własnym boisku oraz koszty związane z wyjazdami na spotkania rozgrywane poza Wąbrzeźnem. Wydatki związane z meczami dotyczą nie tylko drużyny seniorów, ale również wszystkich drużyn młodzieżowych naszego klubu. W bieżącym sezonie w rozgrywkach pod auspicjami K-PZPN bierze udział aż osiem zespołów Unii! Dobrowolne wpłaty w postaci darowizn można dokonywać na klubowe konto bankowe, którego numer podajemy poniżej. Za wszelką pomoc bardzo dziękujemy!

Nazwa odbiorcy: Miejski Klub Sportowy Unia Wąbrzeźno
Numer konta: 90 2030 0045 1110 0000 0257 4320
Tytuł przelewu: Darowizna na rzecz MKS Unia Wąbrzeźno

Napisz komentarz