Start z Kołodziejem zagości w Wąbrzeźnie

Jutro rozpocznie się 10. kolejka ligi okręgowej. Unia Wąbrzeźno na własnym boisku będzie podejmowała Start Pruszcz.

Start Pruszcz to klub, który w obecnym sezonie chce włączyć się w walkę o awans do IV ligi. Przed rozgrywkami goście wzmocnili swoją kadrę, a do drużyny dołączył m.in. Maciej Kołodziej, który w zeszłym sezonie był zawodnikiem Unii i miał swój udział w awansie niebiesko-białych do ligi okręgowej. Aktualnie startowcy zajmują 3. miejsce w tabeli z dorobkiem 18 punktów i bilansem 26 bramek strzelonych i 6 straconych. Do tej pory wygrali sześć meczów i dwa przegrali. W potyczkach wyjazdowych pruszczanie zainkasowali dwa zwycięstwa – 3:0 z Flisakiem Złotoria oraz 4:0 z Sokołem Radomin. W ostatniej kolejce jutrzejsi rywale Unii przegrali na własnym stadionie ze Sportisem Łochowo aż 1:4. Co prawda Start otworzył wynik spotkania, jednak z prowadzenia nie ciszył się zbyt długo.
Liczymy, że piłkarze Unii Wąbrzeźno podtrzymają formę i zagrają równie dobry mecz jak w Kończewicach, a tym samym odniosą pierwsze zwycięstwo na własnym boisku. Wszystkich kibiców wąbrzeskiej drużyny zapraszamy na sobotnie spotkanie i zachęcamy do aktywnego dopingu.

Unia Wąbrzeźno – Start Pruszcz: 13.10.2018 (sobota), godzina: 15:00;
Boisko boczne przy Szkole Podstawowej nr 3 w Wąbrzeźnie.