Naprzód Unio!

W nadchodzący weekend drużyny ligi okręgowej rozegrają spotkania w ramach 12. kolejki. Unici zmierzą się na własnym boisku z Naprzodem Jabłonowo Pomorskie.

Naprzód do tegorocznego sezonu przystępował jako spadkowicz z IV ligi. Aktualnie w rozgrywkach ligi okręgowej zajmuje 7. miejsce z dorobkiem 15 punktów i bilansem czterech spotkań wygranych, trzech zremisowanych oraz trzech przegranych. Piłkarze z Jabłonowa Pomorskiego większość dorobku punktowego uzbierali w meczach domowych. W pojedynkach wyjazdowych odnieśli zwycięstwo z Sokołem Radomin (4:1), remisy z Promieniem (0:0) i Gromem Więcbork (3:3) oraz porażki z Victorią Lisewo (1:2) i Flisakiem (4:6). Tydzień temu Naprzód sprawił małą niespodziankę i pokonał na własnym stadionie Sportis Łochowo 2:1. Wąbrzescy obrońcy z pewnością będą musieli uważać na Arkadiusza Kozłowskiego oraz Valentina Daha, którzy aktualnie są najlepszymi strzelcami ekipy z Jabłonowa.
Unici po ubiegłotygodniowej porażce z Gromem Więcbork wrócili do Wąbrzeźna w nietęgich nastrojach. Oprócz porażki powodem do zmartwień są kontuzje, które przytrafiły się kilku zawodnikom. Mamy jednak nadzieję, że w sobotę wąbrzeźnianie wzniosą się na wyżyny swoich umiejętności i zagrają dobre spotkanie, dzięki czemu będą mogli dopisać do swojego dorobku kolejne punkty. Wszystkich kibiców zapraszamy w sobotę o 14:00 na boisko boczne przy Szkole Podstawowej nr 3 i zachęcamy do aktywnego wspierania naszych piłkarzy.

Unia Wąbrzeźno – Naprzód Jabłonowo Pomorskie: 27.10.2018 (sobota), godzina: 14:00;
Boisko boczne przy Szkole Podstawowej nr 3 w Wąbrzeźnie.

Napisz komentarz