Wciąż bez zwycięstwa u siebie

Unici wciąż pozostają bez zwycięstwa na własnym boisku. W 12. kolejce spotkań ulegli Naprzodowi Jabłonowo Pomorskie.

W spotkaniu z Naprzodem trener Robert Kościelak nie mógł desygnować do gry Radosława Drapiewskiego oraz Dariusza Kalinowskiego. Podstawowi obrońcy wąbrzeskiej drużyny doznali kontuzji w meczu z Gromem Więcbork i nie wrócili jeszcze do pełni zdrowia.
Pierwsza połowa pojedynku z Naprzodem Jabłonowo Pomorskie nie była zbyt porywająca. Gra toczyła się głównie w środku pola, a obie drużyny nie stwarzały zbyt wielu akcji ofensywnych. W 21. minucie goście niespodziewanie wyszli na prowadzenie, a gola po dośrodkowaniu z rzutu wolnego Arkadiusza Kozłowskiego zdobył Karol Wilmowicz.
W drugiej odsłonie wąbrzeźnianie przejęli inicjatywę, dłużej utrzymywali się przy piłce, jednak nie przynosiło to efektu w ofensywie. Zaledwie kilka sytuacji bramkowych nie wystarczyło na wywalczenie w tym spotkaniu chociażby jednego punktu.

Unia Wąbrzeźno – Naprzód Jabłonowo Pomorskie 0:1 (0:1)
Bramka: 0:1 K. Wilmowicz (21′)

Unia: W. Leis – D. Hancyk, B. Literski, P. Mazurowski, T. Niemyt – S. Marszałek (68′ S. Kołodziejczak), K. Kamycki (42′ żk), J. Godlewski, M. Gołąb (73′ F. Ciechacki) – E. Gajewski (82′ Daw. Kalinowski), T. Liszaj

Napisz komentarz