Odbić się od dna

Jutro piłkarze wąbrzeskiej Unii zmierzą się na wyjeździe z Gryfem Sicienko. Ewentualna wygrana pozwoli niebiesko-białym opuścić ostanie miejsce w tabeli.

Do Wąbrzeźna powróciły demony z początku sezonu. Po krótkiej serii wyśmienitych meczów z Mustangiem i Cyklonem unici przegrali trzy kolejne spotkania ligowe. Niepowodzenia sprawiły, że aktualnie Unia plasuje się na 15. miejscu w tabeli. Nadchodzący pojedynek z Gryfem Sicienko będzie doskonałą okazją do przełamania złej passy i rehabilitacji.
Sobotni rywale unitów zajmują 14. pozycję w rozgrywkach, jednak ostatnie wyniki pokazuję, iż gryfici są na fali wznoszącej. W ubiegłym tygodniu honorowo przegrali w Łochowie 3:4, lecz wcześniej odnieśli trzy zwycięstwa z rzędu, które pozwoliły im opuścić ostatnie miejsce w lidze. Po siedmiu kolejnych porażkach piłkarze z Sicienka wygrali na wyjeździe z Radzynianką 3:2 i pokonali w Kowalewie Pomorskim Promień 3:0. U siebie z kolei pewnie rozprawili się z Sokołem Radomin.
Unitów czeka niezwykle trudny mecz, jednak z pewnością stać ich na powstanie z kolan i odbicie się od ligowego dna. Liczymy na ambitną i nieustępliwą grę, dzięki której wąbrzeźnianie będą mogli dopisać do aktualnego dorobku kolejne punkty.

Gryf Sicieko – Unia Wąbrzeźno: 03.11.2018 (sobota), godzina: 14:00;
Stadion Gminny przy ulicy Sportowej 2 w Sicienku.