Ostatni mecz w roku u siebie

Jutro o 13:00 piłkarze Unii rozegrają spotkanie 14. kolejki z Flisakiem Złotoria. Dla niebiesko-białych będzie to ostatni mecz w tym roku przed własną publicznością.

Unici po ostatniej, dość pechowej, porażce w Sicienku wciąż zajmują 15. pozycję w tabeli i do kolejnego miejsca tracą już cztery punkty. Spotkanie z Gryfem było bardzo niepomyślne m.in. dla Kamila Kamyckiego, który musiał przełknąć gorycz porażki i dodatkowo obejrzał czwartą żółtą kartę w sezonie, wykluczającą go z meczu z Flisakiem. Pomocnik Unii dołączył zatem do grona podstawowych zawodników niemogących wystąpić w jutrzejszym spotkaniu.
Piłkarze ze Złotorii z 16 punktami zajmują aktualnie 8. pozycję w ligowej klasyfikacji. Na dotychczasowy dorobek Flisaka złożyło się 5 zwycięstw, 1 remis, 6 porażek oraz bilans bramkowy w postaci 17 goli strzelonych i 24 straconych. Na wyjazdach, dzięki zwycięstwom z Gryfem, Sokołem i Victorią, flisacy zdobyli do tej pory 9 punktów. Tydzień temu nasi jutrzejsi rywale ulegli na własnym terenie Sportisowi Łochowo 0:4. Najskuteczniejszymi strzelcami w drużynie Flisaka są aktualnie Artur Smykowski oraz Miłosz Korpaski, którzy zdobyli po 4 bramki.
Wąbrzeźnianie ostatnimi porażkami nadszarpnęli zaufanie swoich fanów, którzy z pewnością są zawiedzeni postawą drużyny w rundzie jesiennej. Mamy jednak nadzieję, że mecz z Flisakiem będzie przełomowy i dzięki zwycięstwu unici nadgonią dystans do bezpiecznych pozycji w tabeli. Wszystkich kibiców zapraszamy na jutrzejsze spotkanie i zachęcamy do wspierania swojej drużyny, tym bardziej, iż będzie to ostatnie spotkanie niebiesko-białych w Wąbrzeźnie w tym roku.

Unia Wąbrzeźno – Flisak Złotoria: 10.11.2018 (sobota), godzina: 13:00;
Boisko boczne przy Szkole Podstawowej nr 3 w Wąbrzeźnie.