ERGIS S.A. w gronie sponsorów Unii

Pod koniec ubiegłego tygodnia Unia Wąbrzeźno zyskała nowego sponsora. Do firm wspierających nasz klub dołączył ERGIS S.A.

ERGIS S.A. to jedno z największych przedsiębiorstw w naszym mieście, a także spółka dominująca w strukturze Grupy Kapitałowej ERGIS. Poza tym jest największym na polskim rynku producentem folii stretch PE, jednym z nielicznych w Europie producentów folii stretch z warstwami nano (nanoERGIS®) oraz wiodącym w Europie Środkowo-Wschodniej producentem wyrobów z PVC: folii miękkich i granulatów. Ergis jest również istotnym producentem taśm PET, folii termokurczliwych PVC oraz dystrybutorem folii BOPP.
Nowy sponsor naszego klubu to spadkobierca tradycji Pomorskich Zakładów Tworzyw Sztucznych oraz Zakładu Tworzyw Sztucznych ERG – Wąbrzeźno. Przedsiębiorstwa te przez wiele lat były głównym sponsorem wąbrzeskiej Unii i to właśnie przy ich wsparciu nasz klub święcił największe sukcesy w historii. Mamy nadzieję, że zainicjowanie współpracy z ERGIS S.A. to początek długofalowego partnerstwa, które będzie korzystne dla każdej ze stron, a jego efekty pozwolą nawiązać Unii do czasów świetności.
Pragniemy również podziękować osobom blisko związanym z naszym klubem, a zarazem pracownikom Grupy ERGIS – Romanowi Dziadoszowi oraz Pawłowi Bartosiowi, którzy w znaczny sposób pomogli w pozyskaniu nowego sponsora.

Napisz komentarz