Z Pomorzaninem na koniec

Dziś unici rozegrają ostatni mecz rundy jesiennej. Niebiesko-biali zmierzą się na wyjeździe z Pomorzaninem Serock.

Gospodarze dzisiejszego spotkania zajmują 8. miejsce w tabeli z dorobkiem 17 punktów. Początek sezonu nie był dla Pomorzanina udany. Po trzech pierwszych spotkaniach piłkarze z Serocka byli bez punktu, a dodatkowo mieli 11 bramek straconych i zaledwie jedną strzeloną. Aktualny bilans naszych rywali to pięć spotkań wygranych, dwa zremisowane oraz sześć przegranych. Na własnym stadionie Pomorzanin rozegrał do tej pory pięć meczów, z czego dwa wygrał, dwa przegrał i jedno zremisował. Seroczczanie są zespołem nieobliczalnym i zdolnym do niespodzianek. Tydzień temu pokonali na wyjeździe Sportis Łochowo 1:0, z kolei kilka kolejek wcześniej stoczyli dramatyczny bój w Bydgoszczy z Zawiszą, który przegrali w ostatnich minutach. Unię czeka zatem trudna przeprawa.
Wąbrzeźnianie do Serocka pojadą podbudowani ostatnim zwycięstwem i z pewnością będą chcieli godnie zakończyć rundę jesienną. Ewentualne zwycięstwo może pozwolić unitom opuścić ostatnie miejsce w tabeli. Mamy nadzieję, że niebiesko-biali zainkasują w Serocku punkty, które pozwolą z optymizmem przystępować do walki w rundzie rewanżowej.

Pomorzanin Serock – Unia Wąbrzeźno: 17.11.2018 (sobota), godzina: 13:00;
Stadion przy ulicy Wyzwolenia w Serocku.