Unici wznowili treningi

Po ponad miesiącu przerwy piłkarze Unii wrócili do treningów. Na pierwsze zajęcia w nowym roku stawiło się czternastu piłkarzy.

Niebiesko-biali wybiegli na boisko boczne przy Szkole Podstawowej nr 3 tuż po godzinie 12:00. Na treningu byli obecni zawodnicy drużyny seniorów i juniorów, a wśród nich był m.in. Filip Bożykowski, który dołączył do drużyny po półrocznej przerwie. Trener Robert Kościelak dla swoich podopiecznych przewidział zajęcia rozruchowe, które rozpoczęły się od… odśnieżania boiska. Pierwszy noworoczny trening trwał blisko dwie godziny i zakończył się koło 14:00.
W nadchodzącym tygodniu wąbrzeźnianie odbędą trzy treningi. We wtorek piłkarze spotkają się w hali, z kolei w czwartek i w sobotę na boisku przy SP 3. Natomiast w kolejnym tygodniu unici będą trenować w poniedziałek, wtorek (hala) i czwartek, a w sobotę rozegrają pierwszy sparing z Wisłą Grudziądz. Spotkanie odbędzie się w Wąbrzeźnie o godzinie 12:00.

Pierwszy trening w 2019 roku: galeria – 16 zdjęć (fot. Radek Cisło)