Kolejny test unitów

Jutro niebiesko-białych czeka kolejny mecz kontrolny. Tym razem unici zmierzą się z trzecią drużyną toruńskiej Klasy A – Victorią Czernikowo.

Do niedawna Victoria była ligowym rywalem naszych piłkarzy. W sezonie 2016/2017 dwa razy górą była Unia, natomiast w kolejnych rozgrywkach pierwszy mecz wygrali wąbrzeźnianie, a wiosenny rewanż zakończył się remisem. W bieżącym sezonie Victoria po rundzie jesiennej zajmuje trzecie miejsce w toruńskiej Klasie A ze stratą czterech punktów do liderującej Olimpii II Grudziądz. Na drugim miejscu jest Stal Grudziądz, która zgromadziła tyle samo punktów co piłkarze z Czernikowa, jednak dzięki wygranej w meczu bezpośrednim to grudziądzanie cieszą się z wyższej lokaty.
Pojedynek z Victorią Czernikowo będzie dla unitów drugim meczem kontrolnym w ramach przygotowań do rundy wiosennej. W pierwszym sparingu niebiesko-biali rozgromili Wisłę Grudziądz aż 9:0, jednak czernikowianie będą o wiele bardziej wymagającym rywalem. Wszystkich kibiców zainteresowanych spotkaniem zapraszamy w sobotę o godzinie 14:00 na boisko treningowe przy Szkole Podstawowej nr 3.

Unia Wąbrzeźno – Victoria Czernikowo: 02.02.2019 (sobota), godzina 14:00;
boisko treningowe przy Szkole Podstawowej nr 3 w Wąbrzeźnie.

Napisz komentarz