Sparing z liderem Klasy A

W sobotę Unia rozegra kolejny mecz sparingowy. Przeciwnikiem wąbrzeźnian będzie Olimpia II Grudziądz, która obecnie jest liderem toruńskiej Klasy A.

Spotkanie z rezerwami II-ligowej Olimpii Grudziądz będzie dla niebiesko-białych trzecim sparingiem w ramach przygotowań do rundy wiosennej. Rywale po jesieni są liderem toruńskiej Klasy A, dzięki czemu stawiani są w gronie głównych kandydatów do awansu. Po 15 kolejkach grudziądzanie mają na swoim koncie 38 punktów i imponujący bilans bramkowy – 64 gole zdobyte i 8 straconych. W dotychczasowym meczach ligowych doznali tylko jednej porażki z Drwęcą Golub-Dobrzyń, a pojedynki ze Stalą Grudziądz i Wojownikiem Wabcz zakończyły się remisami. W pozostałych 12 spotkaniach olimpijczycy odnieśli przekonujące zwycięstwa.
Sobotni sparing z pewnością będzie dla unitów wartościowym sprawdzianem przed powrotem do ligowych zmagań. Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy o godzinie 14:00 na boisko treningowe przy Szkole Podstawowej nr 3.

Unia Wąbrzeźno – Olimpia II Grudziądz: 09.02.2019 (sobota), godzina 14:00;
boisko treningowe przy Szkole Podstawowej nr 3 w Wąbrzeźnie.