Mecz kontrolny z Drwęcą Golub-Dobrzyń

Jutro wąbrzeźnianie rozegrają sparing z Drwęcą Golub-Dobrzyń. Dla unitów będzie to już czwarty mecz kontrolny w ramach przygotowań do rundy wiosennej.

Drwęca Golub-Dobrzyń jest ubiegłorocznym spadkowiczem z ligi okręgowej i w bieżącym sezonie występuje w toruńskiej Klasie A. Aktualnie zajmuje 5. miejsce w lidze z dorobkiem 25 punktów oraz bilansem 37 bramek strzelonych i 34 straconych. Do tej pory piłkarze z Golubia-Dobrzynia rozegrali 15 spotkań, w których odnieśli 8 zwycięstw, 6 porażek i 1 remis. Ostatni raz Drwęca i Unia rozegrały ze sobą sparing 3 marca 2017 roku, wówczas wąbrzeźnianie po bramkach Kamila Kamyckiego wygrali 2:0. Z kolei ostatni mecz ligowy pomiędzy obiema drużynami odbył się 30 maja 2015 roku. Walczący o utrzymanie unici zremisowali wtedy w Golubiu-Dobrzyniu 1:1.
Jutrzejsze spotkanie sparingowe będzie kolejnym przetarciem przed powrotem do ligowych zmagań i okazją do sprawdzenia aktualnej formy naszych piłkarzy. Wszystkich kibiców Unii zapraszamy o godzinie 14:00 na boisko treningowe przy Szkole Podstawowej nr 3.

Unia Wąbrzeźno – Drwęca Golub-Dobrzyń: 16.02.2019 (sobota), godzina 14:00;
boisko treningowe przy Szkole Podstawowej nr 3 w Wąbrzeźnie.