Porażka z Elaną Toruń

W przedostatnim meczu sparingowym Unia wysoko przegrała z Elaną II Toruń. W drużynie gości wystąpili również zawodnicy grający na co dzień w drugoligowym zespole.

Unici do spotkania z Elaną przystąpili w nieco osłabionym składzie. Z różnych powodów trener Robert Kościelak nie mógł skorzystać m.in. z Radosława Drapiewskiego, Filipa Ciechackiego i braci Kalinowskich.
Piłkarze Elany w pierwszej połowie nie pozwolili unitom na zbyt dużo. Po niewiele ponad kwadransie gry torunianie prowadzili już 2:0, a w 34. i 44. minucie dorzucili dwie kolejne bramki.
Po przerwie żółto-niebiescy zdobyli jeszcze trzy bramki, a Unia zdołała odpowiedzieć jedynie trafieniami Marcina Gołębia w 71. minucie oraz Jakuba Godlewskiego w 80. minucie. Ostatecznie spotkanie zakończyło się wysoką porażką wąbrzeźnian 2:7.

Unia Wąbrzeźno – Elana II Toruń 2:7 (0:4)
Bramki dla Unii:
1:6 M. Gołąb (71′), 2:6 J. Godlewski (80′)

Unia: Zawodnik testowany – D. Hancyk, P. Mazurowski, S. Kołodziejczak, T. Niemyt – P. Marszałek, K. Kamycki, J. Godlewski, W. Leis – T. Liszaj, M. Gołąb.
Na zmiany wchodzili: P. Adamczyk, S. Marszałek, E. Gajewski, B. Lewandowski, B. Drewnik.