Wyniki drużyn młodzieżowych

W ubiegłą niedzielę mecze rozgrywały drużyny młodzieżowe wąbrzeskiej Unii. Trampkarze i młodzicy zagrali sparingi, natomiast żacy wzięli udział w turnieju Mustang Cup.

Trampkarze w swoim piątym meczu sparingowym przegrali na własnym boisku z Olimpią Grudziądz 1:7. Do przerwy grudziądzanie prowadzili 2:0, a po przerwie zdobyli jeszcze pięć bramek. Honorowe trafienie dla Unii zaliczył Miłosz Jadziński. Dla podopiecznych Jarosława Rybszlegera była to pierwsza porażka w ramach przygotowań do rundy wiosennej. Wcześniej unici wygrali z Drwęcą Golub-Dobrzyń, Lechem Rypin, Golem Brodnica oraz Promieniem Kowalewo Pomorskie.

Unia Wąbrzeźno – Olimpia Grudziądz 1:7 (0:2)
Bramka dla Unii:
M. Jadziński

W Unii zagrali: H. Kalinowski, N. Krebel – S. Wiśniewski, J. Nowak, M. Wilma, D. Kamiński, M. Michewicz, M. Jadziński, K. Michałek, A. Maciejewski, J. Sikora, B. Ciupak, A. Dybowski, B. Rojek.

Porażkę w sparingu zanotowali również młodzicy Unii. Chłopcy trenowani przez Roberta Tomaszewskiego zmierzyli się na wyjeździe z Wdą Świecie, której ulegli 1:3. Wąbrzeźnianie rozegrali bardzo dobre zawody, jednak w decydujących akcjach zabrało przede wszystkim skuteczności. Jedyną bramkę dla unitów zdobył Sebastian Drozdalski.

Wda Świecie – Unia Wąbrzeźno 3:1
S. Drozdalski

W Unii zagrali: N. Zieliński, M. Kamiński, M. Cieślikowski, S. Szumacher, I. Tomaszewski, S. Drozdalski, K. Lewandowski, M. Wojdak, K. Sosnowski, A. Pawłowski, D. Züger, J. Jabłoński, K. Patyk.

W niedzielę bardzo dobre wyniki zanotowali żacy Unii z rocznika 2011/2012. Podopieczni Tomasza Zubrzyckiego zagrali w turnieju Mustang Cup, który odbył się w Turznie. W zawodach wzięło udział siedem drużyn i grano systemem każdy z każdym. Młodzi unici osiągnęli następujące rezultaty:
Unia – Mustang III Ostaszewo 3:0
Unia – Pomorzanin Toruń 2:0
Unia – Mustang I Ostaszewo 0:2
Unia – Gol Chełmża 1:1
Unia – Mustang II Ostaszewo 5:0
Unia – Football Academy 1:0
W turnieju nie prowadzono klasyfikacji, a na zakończenie każdy zespół został nagrodzony pucharem oraz medalami.
Podczas zawodów w barwach Unii wystąpili: K. Piotrowski, A. Szpręglewski (1 bramka), J. Patyk, F. Czerwiński (1 bramka), J. Fudała (5 bramek), A. Libera (2 bramki), K. Jankowska, W. Dziaduszewski (1 bramka), P. Hałaj (2 bramki).