Marcin Grodzicki nowym bramkarzem Unii

Marcin Grodzicki w rundzie wiosennej będzie bronił barw Unii Wąbrzeźno. Dotychczasowy bramkarz Victorii Lisewo trafił do naszego klubu na zasadzie wypożyczenia.

Marcin Grodzicki urodził się 15 listopada 1988 roku i swoją przygodę z piłką nożną rozpoczął w wąbrzeskiej Unii. W naszym klubie występował w drużynie juniorów, a wiosną 2005 roku został włączony do kadry seniorów. W pierwszej drużynie nie rozegrał jednak zbyt wielu spotkań, gdyż wówczas podstawowym bramkarzem Unii był Marcin Słojkowski.
W ostatnich latach Marcin Grodzicki był zawodnikiem Victorii Lisewo, z którą m.in. awansował do ligi okręgowej w sezonie 2015/2016, a rok później zajął 6. miejsce na tymże szczeblu rozgrywkowym.
Marcinowi Grodzickiemu życzmy udanych występów i jak najwięcej skutecznych interwencji w barwach Unii.