Wyniki spotkań drużyn młodzieżowych

W ubiegłym tygodniu kolejne spotkania sparingowe rozegrały młodzieżowe drużyny Unii. Młodzicy zagrali ze Spartą Brodnica, natomiast trampkarze z Zawiszą Bydgoszcz.

W środę 6 marca młodzicy Unii na własnym boisku podejmowali Spartę Brodnica. Podopieczni Roberta Tomaszewskiego spisali się wyśmienicie i pokonali swoich rywali aż 9:2. Niestety w spotkaniu kontuzji nabawił się Marcel Cieślikowski, przez co czeka go około miesięczna przerwa w grze.

Unia Wąbrzeźno – Sparta Brodnica 9:2
Bramki dla Unii:
S. Drozdalski (4 gole), M. Wojdak, K. Patyk, M. Cieślikowski, A. Pawłowski, M. Kamiński.

W Unii zagrali: N. Zieliński, J. Jabłoński – K. Sosnowski, K. Lewandowski, D. Züger, B. Kamiński, M. Kamiński, S. Drozdalski, K. Patyk, M. Wojdak, M. Cieślikowski, Przekota, S. Andrzejewski, C. Piotrowski, A. Pawłowski.

W ubiegłą sobotę z bardzo wymagającym przeciwnikiem zmierzyli się trampkarze Unii. Piłkarze trenowani przez Jarosława Rybszlegera w Bydgoszczy zagrali z Zawiszą, który aktualnie występuje w 1. lidze wojewódzkiej. Młodzi unici dzielni walczyli ze swoimi bydgoskimi rówieśnikami i spotkanie zakończyło się remisem 1:1.

Zawisza Bydgoszcz – Unia Wąbrzeźno 1:1
Bramka dla Unii:
J. Mroczka

W Unii zagrali: H. Kalinowski – S. Wiśniewski, J. Nowak, M. Wilma, M. Wojdak, M. Michewicz, M. Jadziński, K. Michałek, A. Maciejewski, K. Patyk, B. Rojek, S. Drozdalski, J. Mroczka.

Na dzielę sparing z Drwęcą Golub-Dobrzyń zaplanowany mieli juniorzy Unii. Rywale jednak tuż przed meczem odwołali swój przyjazd do Wąbrzeźna.