Unijny weekend

W nadchodzący weekend spotkania ligowe rozegrają cztery drużyny Unii. W akcji zobaczymy seniorów, juniorów, trampkarzy oraz młodzików.

Seniorzy wąbrzeskiej Unii w niedzielę zagrają arcyważne spotkanie z Sokołem Radomin. Będzie to pojedynek o „sześć” punktów i może okazać się niezwykle istotny w kontekście walki o utrzymanie w lidze okręgowej. Mecz odbędzie się o 17:00 na boisku w Radominie.
Również w niedzielę spotkanie rozegrają juniorzy. Podopieczni Sebastiana Isbrandta w 3. kolejce 2. ligi wojewódzkiej juniorów zmierzą się na wyjeździe z Pomorzaninem Toruń. Początek pojedynku zaplanowano na godzinę 10:00 na boisku przy ulicy Szosa Chełmińska 75 w Toruniu.
W sobotę kibice Unii będą mogli oglądać w akcji młodsze roczniki naszego klubu. O godzinie 12:00 na boisku bocznym przy Szkole Podstawowej nr 3 trampkarze rozegrają spotkanie z Mustangiem Ostaszewo. Przypomnijmy, że dla piłkarzy Jarosława Rybszlegera będzie to pierwszy mecz wiosny, gdyż zaplanowany na ubiegłą sobotę pojedynek z Legią Chełmża został przełożony.
Przed trampkarzami derby z UKS Płużnica zagrają młodzicy Unii. Podopieczni Roberta Tomaszewskiego spotkanie rozpoczną na własnym boisku o godzinie 10:00.

Plan spotkań:
Seniorzy: niedziela, Sokół Radomin – Unia Wąbrzeźno, godz. 17:00, boisko w Radominie.
Juniorzy: niedziela, Pomorzanin Toruń – Unia Wąbrzeźno, godz. 10:00, boisko przy ul. Szosa Chełmińska 75 w Toruniu.
Trampkarze: sobota, Unia Wąbrzeźno – Mustang Ostaszewo, godz. 12:00, boisko boczne przy SP 3.
Młodzicy: sobota, Unia Wąbrzeźno – UKS Płużnica, godz. 10:00, boisko boczne przy SP3.

Napisz komentarz