Unijny weekend

Sezon 2018/2019 zbliża się do końca. W sobotę i w niedzielę spotkania rozegrają trzy drużyny naszego klubu.

Seniorzy Unii w sobotę zmierzą się na wyjeździe z Flisakiem Złotoria. Sytuacja niebiesko-białych w tabeli jest ciężka, ale wciąż tli się nadzieja utrzymania w klasie okręgowej. Jednak aby tak się stało podopieczni Roberta Kościelaka muszą koniecznie zdobyć w Złotorii trzy punkty. Pojedynek z Flisakiem odbędzie się o godzinie 17:00 na boisku przy ul. Sportowej 4 w Złotorii.
Bój o utrzymanie czeka również wąbrzeskim juniorów. Zawodnicy Sebastiana Isbrandta w niedzielę o 12:00 zagrają u siebie z Włocłavią Włocławek i tylko zwycięstwo może zapewnić naszym piłkarzom występy w II lidze wojewódzkiej w przyszłym sezonie.
W o wiele lepszej sytuacji znajdują się trampkarze Unii. Drużyna Jarosława Rybszlegera w sobotę o 12:00 zagra na boisku bocznym przy SP 3 spotkanie z Pomowcem Kijewo Królewskie, który jak dotąd był jedynym pogromcom niebiesko-białych. Wąbrzescy piłkarze zapewnili już sobie pierwsze miejsce w III lidze okręgowej, jednak aby awansować do II ligi wojewódzkiej muszą jeszcze wygrać spotkania barażowe. Rywali, z którymi przyjdzie się zmierzyć w decydujących meczach, poznamy zapewne w przyszłym tygodniu.

Plan spotkań unijnych drużyn na najbliższy weekend:
Seniorzy: Flisak Złotoria – Unia Wąbrzeźno: sobota, 17:00, boisko przy ul. Sportowej 4 w Złotorii;
Juniorzy: Unia Wąbrzeźno – Włocłavia Włocławek: niedziela, 12:00, boisko boczne przy SP 3;
Trampkarze: Unia Wąbrzeźno – Pomowiec Kijewo Król.: sobota, 12:00, boisko boczne przy SP 3.

Napisz komentarz