Pogrom Zbójno pierwszym rywalem Unii w Pucharze Polski

Wydział Gier i Ewidencji Podokręgu w Toruniu poinformował o dokonaniu losowania par w ramach rozgrywek o Puchar Polski w sezonie 2019/2020. Pierwszym rywalem Unii będzie Pogrom Zbójno.
Pierwsza runda Pucharu Polski K-PZPN w okręgu toruńskim została zaplanowana na 14-15 sierpnia 2019 roku. Los za przeciwnika przydzielił wąbrzeźnianom Pogrom Zbójno.
Piłkarze ze Zbójna jeszcze do niedawana byli ligowym rywalem niebiesko-białych. W ubiegłym sezonie Pogrom nie występował w Pucharze Polski K-PZPN, natomiast w rozgrywkach klasy A zajął 5. miejsce.
Pierwotnie pucharowe spotkanie pomiędzy obiema drużynami miał odbyć się na terenie Pogromu, jednak ze względu na remont płyty boiska w Zbójnie mecz zostanie rozegrany w Wąbrzeźnie. Pojedynek rozpocznie się w środę, 14 sierpnia, o godzinie 18:00 na boisku bocznym przy Szkole Podstawowej nr 3.

Komplet par I rundy Pucharu Polski K-PZPN (podokręg Toruń):
Pogrom Zbójno – Unia Wąbrzeźno (mecz odbędzie się w Wąbrzeźnie)
STS Zamek Bierzgłowski – Elana II Toruń
Wojownik Wabcz – Sokół Radomin