Karol Bołądź zawodnikiem Arki Gdynia

Karol Bołądź, grający do niedawna w juniorach Unii Wąbrzeźno, został zawodnikiem Arki Gdynia. Młody bramkarz trafił do gdyńskiego klubu na zasadzie transferu definitywnego.

Karol Bołądź, urodzony w 2003 roku, przyszedł do Unii na początku ubiegłego sezonu z Elany Toruń. Od tego czasu zdołał wystąpić w niebiesko-białych barwach w 13 spotkaniach na poziomie II ligi wojewódzkiej juniorów.
Dzięki umowie Unii z Arką Gdynia, w zakresie szkolenia młodzieży, Karol Bołądź miał okazję uczestniczyć w treningach gdyńskiego klubu, po których sztab szkoleniowy juniorów Arki zadecydował o dołączeniu młodego bramkarza Unii do swojej drużyny. W efekcie, 15 lipca bieżącego roku, przedstawiciele obu klubów podpisali umowę, na mocy której Karol Bołądź został zawodnikiem Arki Gdynia na zasadzie transferu definitywnego.
Karolowi życzymy powodzenia w nowym klubie, jak najwięcej rozegranych spotkań i mało wpuszczonych bramek, a także wytrwałości oraz występów w pierwszej drużynie gdyńskiej Arki.

Foto.: COS Cetniewo