Zapraszamy do szkółki piłkarskiej

MKS Unia Wąbrzeźno zaprasza dzieci i młodzież do szkółki piłkarskiej działającej w ramach klubu. Możliwość udziału w zajęciach mają zarówno chłopcy, jak i dziewczęta.

Nasz klub od kilku lat bardzo dużą uwagę skupia na szkoleniu dzieci i młodzieży. Dzięki systematycznej pracy drużyny młodzieżowe Unii z powodzeniem występują na szczeblach lig wojewódzkich, a także są w stanie podjąć równorzędną rywalizację z zespołami z większych ośrodków piłkarskich w naszym regionie. Dodatkowo zawodnicy zaczynający piłkarską przygodę w naszym klubie mieli również okazję występować w drużynach młodzieżowych klubów ze szczebla centralnego (m.in. Pogoń Szczecin, Arka Gdynia, Zawisza Bydgoszcz, Elana Toruń, Olimpia Grudziądz).
Wzorem lat ubiegłych, również i w tym roku zapraszamy dzieci i młodzież do rozpoczęcia treningów w naszym klubie. Zapewniamy opiekę doświadczonych i wykwalifikowanych trenerów (m.in. z licencją UEFA A i UEFA B), a także możliwość rozpoczęcia treningów w jednej z ośmiu grup szkoleniowych (juniorzy młodsi 15-16 lat, trampkarze 13-14 lat, młodzicy 11-12 lat, orlicy 10 lat, orlicy 9 lat, żacy 8 lat, żacy 7 lat, szkaty 6 lat i młodsi). Szansę spróbowania swoich sił w naszym klubie mają zarówno chłopcy, jak i dziewczęta. Ponadto wyróżniającym się zawodnikom dajemy możliwość wyjazdu na testy do młodzieżowych drużyn Arki Gdynia.
W celu uzyskania szczegółowych informacji zapraszamy do kontaktu dzwoniąc pod numer 501-042-909 lub pisząc na e-mail unia_wabrzezno@wp.pl.