Mecz z Elaną II Toruń bez kibiców

W tym tygodniu do naszego klubu dotarło pismo Wydziału Dyscypliny Kujawsko-Pomorskiego Związku Piłki Nożnej informujące o sankcjach nałożonych na Unię za incydenty podczas meczu z Olimpią II Grudziądz.

Wydział Dyscypliny K-PZPN na posiedzeniu w dniu 17 października 2019 roku zdecydował się nałożyć na nasz klub karę zakazu rozgrywania jednego meczu mistrzowskiego w roli gospodarze z udziałem publiczności. Kara będzie obowiązywała podczas spotkania z Elaną II Toruń, które zostanie rozegrane 2 listopada bieżącego roku o godzinie 13:00. Dodatkowo klub został ukarany grzywną w wysokości 500 zł.
Nałożone sankcje mają związek z niewłaściwym zachowaniem kibiców Unii Wąbrzeźno podczas meczu ligowego z Olimpią II Grudziądz.