Kasia Jankowska powołana do kadry K-PZPN

Kasia Jankowska po raz drugi została powołana na zgrupowanie żeńskiej kadry K-PZPN do lat 12. Konsultacje odbędą się w przyszłym miesiącu w Tucholi.

Dziś Komisja Piłkarstwa Kobiecego Kujawsko – Pomorskiego Związku Piłki Nożnej przesłała do klubu pismo informujące o powołaniu do kadry wojewódzkiej zawodniczki Unii – Katarzyny Jankowskiej. Młoda unitka znalazła się wśród 24 zawodniczek zaproszonych przez trenerów Jakuba Balickiego i Magdalenę Kałuzińską na zgrupowanie, które odbędzie się w dniach 15-17 listopada w Tucholi.
Kasia Jankowska na co dzień występuje w pierwszej drużynie żaków Unii prowadzonej przez Sebastiana Isbrandta. Naszej zawodniczce gratulujemy kolejnego powołania do kadry K-PZPN oraz życzymy dalszych sukcesów!