Z Cyklonem na zakończenie jesieni

W sobotę o 13:00 Unia rozegra ostatni mecz rundy jesiennej. Wąbrzeźnianie zmierzą się na własnym boisku z Cyklonem Kończewice.

Unici w sobotę rozegrają kolejny niezwykle istotny mecz. Rywalem niebiesko-białych będzie Cyklon Kończewice, który z dwunastoma punktami plasuje się na trzynastym miejscu w tabeli, czyli zaledwie o jedną pozycję niżej niż Unia. Piłkarze z Kończewice prawie cały swój dorobek punktowy wywalczyli na własnym terenie. W spotkaniach wyjazdowych zdobyli tylko jeden punkt remisując 2:2 z Naprzodem Jabłonowo Pomorskie. W ostatniej kolejce, po serii sześciu meczów bez zwycięstwa, Cyklon pokonał u siebie Pomorzanina Serock 3:1.
Wąbrzeźnianie z kolei przed tygodniem wygrali w Jabłonowie Pomorski 1:0, jednak przewaga punktowa nad sklasyfikowanymi niżej rywalami nadal nie jest duża. Pojedynek z Cyklonem będzie więc kolejnym meczem za „sześć” punktów. Mamy nadzieję, że unici sprawią kibicom miły prezent na zakończenie rundy jesiennej i pokonają rywali. Wszystkich fanów Unii zapraszamy na spotkanie i zachęcamy do aktywnego wspierania drużyny!

15. kolejka klasy okręgowej:
Unia Wąbrzeźno – Cyklon Kończewice: 16.11.2019 (sobota), godzina: 13:00,
boisko boczne przy Szkole Podstawowej nr 3 w Wąbrzeźnie.

Napisz komentarz