Sparingowy remis z Victorią Czernikowo

W sobotę piłkarze Unii rozegrali drugi mecz sparingowy. Po wyrównanym spotkaniu wąbrzeźnianie zremisowali z Victorią Czernikowo 1:1.

Trener Robert Kościelak w spotkaniu z Victorią Czernikowo ponownie dał szansę pokazania się czterem zawodnikom z drużyny juniorów młodszych.
Pierwsza połowa pojedynku zakończyła się bezbramkowym remisem. W drugiej części goście szybko wyszli na prowadzenie po trafieniu Mateusza Wróblewskiego w 48. minucie. Unici dążyli wyrównania, jednak ta sztuka udała im się dopiero cztery minuty przed końcem regulaminowego czasu gry. Strzelcem bramki dla niebiesko-białych był 16-letni Mateusz Kruszewski.
Kolejny mecz sparingowy Unia rozegra w przyszłą sobotę o godzinie 14:30 na boisku bocznym w Wąbrzeźnie. Rywalem naszej drużyny będzie A-klasowa Wisła Grudziądz.

Unia Wąbrzeźno – Victoria Czernikowo 1:1 (0:0)
Bramki:
0:1 M. Wróblewski (48′), 1:1 M. Kruszewski (86′)

Unia: P. Adamczyk – B. Drewnik, S. Kołodziejczak, D. Hancyk, D. Kamiński – J. Godlewski, F. Ciechacki, M. Gołąb – B. Kosiński, M. Niedbała, zawodnik testowany.
Na zmiany wchodzili: M. Grodzicki, R. Drapiewski, M. Kruszewski, A. Maciejewski.