Wisła Grudziądz sprawdzi formę unitów

Dziś piłkarze Unii rozegrają trzeci mecz sparingowy w ramach przygotowań do rundy wiosennej sezonu 2019/2020. Rywalem niebiesko-białych będzie Wisła Grudziądz.

Wisła Grudziądz to bardzo młody klub założony w maju 2016 roku. Obecnie grudziądzanie występują w toruńskiej klasie A i po rundzie jesiennej zajmują 7. miejsce z dorobkiem 18 punktów. Co ciekawe dzisiejsi rywale Unii jesienią byli bezkompromisowi, bowiem w 12 meczach odnotowali 6 zwycięstw i tyle samo porażek. Wiślacy w ostatnich latach są stałym sparingpartnerem wąbrzeskiej drużyny. Latem ubiegłego roku, w ramach przygotowań do bieżącego sezonu, unici wygrali z Wisłą 3:0.
Wszystkich kibiców Unii, spragnionych piłkarskich emocji, zapraszamy na dzisiejszy sparing. Spotkanie odbędzie się o godzinie 14:30 na boisku bocznym przy Szkole Podstawowej nr 3 w Wąbrzeźnie.