Plan meczów sparingowych

Sztab szkoleniowy Unii Wąbrzeźno ustalił harmonogram spotkań sparingowych przed nadchodzącym sezonem. W sumie niebiesko-biali rozegrają siedem meczów kontrolnych.

Pierwszy sparing wąbrzeźnianie rozegrają już w najbliższy piątek. Podopieczni Roberta Kościelaka o godzinie 18:00 zmierzą się na wyjeździe z Legią Chełmża. W kolejnych spotkaniach unici zagrają z Orlętami Aleksandrów Kujawski, LTP Lubanie, Węgrowianką Węgrowo, Promieniem Kowalewo Pomorskie, Elaną II Toruń oraz LZS Świedziebnia. Większość pojedynków odbędzie się na boiskach rywali, jedynie mecz z drugą drużyną Elany zostanie rozegrany w Wąbrzeźnie.
Cykl spotkań kontrolnych nasi piłkarze zakończą 25 lipca, zaś tydzień później (tj. 1-2 sierpnia) rozegrają pierwszy mecz nowego sezonu.

Plan meczów sparingowych:
Legia Chełmża – Unia Wąbrzeźno: 19.06.2020 (piątek), godzina: 18:00;
Orlęta Aleksandrów Kujawski – Unia Wąbrzeźno: 27.06.2020 (sobota), godzina: –:–;
LTP Lubanie – Unia Wąbrzeźno: 04.07.2020 (sobota), godzina: –:–;
Węgrowianka Węgrowo – Unia Wąbrzeźno: 08.07.2020 (środa), godzina: –:–;
Promień Kowalewo Pomorskie – Unia Wąbrzeźno: 11.07.2020 (sobota), godzina: –:–;
Unia Wąbrzeźno – Elana II Toruń: 18.07.2020 (sobota), godzina: –:–;
LZS Świedziebnia – Unia Wąbrzeźno (gospodarz do ustalenia): 25.07.2020 (sobota), godzina: –:–.