Wygrana w drugim sparingu

W drugim meczu sparingowym Unia wygrała na wyjeździe z Promieniem Kowalewo Pomorskie 2:1. Bramki dla niebiesko-białych zdobyli Radosław Drapiewski i Marcin Gołąb.

Jako pierwsi prowadzenie objęli gospodarze, jednak jeszcze przed przerwą unici zdołali wyrównać po trafieniu Radosława Drapiewskiego z rzutu karnego. W drugiej połowie zwycięską bramkę dla wąbrzeźnian zdobył Marcin Gołąb.
Kolejnym sparingpartnerem Unii będzie Węgrowianka Węgrowo. Spotkanie zostanie rozegrane w najbliższą środę o 18:30 na boisku bocznym w Wąbrzeźnie.

Promień Kowalewo Pomorskie – Unia Wąbrzeźno 1:2 (1:1)