Unia gromi Węgrowiankę

Dziś piłkarze Unii rozegrali trzeci mecz kontrolny przed zbliżającym się sezonem. Niebiesko-biali na własnym boisku wysoko pokonali Węgrowiankę Węgrowo.

Unici wyśmienicie rozpoczęli spotkanie. Już w 1. minucie wynik pojedynku otworzył Marcin Gołąb, a niewiele ponad dziesięć minut później rezultat podwyższył Bartłomiej Kosiński.
W drugiej połowie trzecią bramkę dla Unii zdobył z rzutu karnego Radosław Drapiewski, natomiast w 81. minucie goście odpowiedzieli trafieniem Bartosza Rykowskiego. Tuż przed końcem regulaminowego czasu gry wynik meczu ustalili Olaf Chojnacki oraz Szymon Marszałek.

Unia Wąbrzeźno – Węgrowianka Węgrowo 5:1 (2:0)
Bramki:
1:0 M. Gołąb (1′), 2:0 B. Kosiński (12′), 3:0 R. Drapiewski (51′-karny), 3:1 B. Rykowski (81′-karny), 4:1 O. Chojnacki (89′), 5:1 S. Marszałek (90′)

W Unii zagrali: M. Grodzicki – B. Drewnik, S. Kołodziejczak, R. Drapiewski, O. Chojnacki, B. Kosiński, J. Godlewski, F. Ciechacki, M. Marszałek, P. Mazurowski, M. Gołąb, T. Liszaj, E. Gajewski, Dar. Kalinowski, Daw. Kalinowski, S. Marszałek, A. Maciejewski, B. Rojek.