Porażka w przedostatnim sparingu

W ubiegłą sobotę piłkarze Unii rozegrali przedostatni mecz sparingowy. Podopieczni Roberta Kościelaka przegrali na wyjeździe z rezerwami Elany Toruń 1:4.

Kontuzje i okres wakacyjny sprawiły, że unici do Torunia pojechali w okrojonym składzie. Gospodarze w pierwszej połowie objęli prowadzenie 2:0. Po przerwie dołożyli dwie kolejne bramki, a wąbrzeźnianie zdołali odpowiedzieć tylko trafieniem Wojciecha Leisa. Warto zaznaczyć, iż przy stanie 2:0 dla torunian rzut karny obronił Marcin Grodzicki.
Ostatni sprawdzian przed nowym sezonem niebiesko-biali rozegrają w przyszłą sobotę z LZS Świedziebnia. Spotkanie odbędzie się w Wąbrzeźnie.

Elana II Toruń – Unia Wąbrzeźno 4:1 (2:0)