W sobotę inauguracja nowego sezonu!

W najbliższą sobotę piłkarze wąbrzeskiej Unii zainaugurują nowy sezon w klasie okręgowej. W 1. kolejce niebiesko-biali zmierzą się na własnym stadionie z Polonią Bydgoszcz.

Rywale wąbrzeźnian w zeszłym sezonie przez długi czas byli liderem rozgrywek, jednak słabsza forma w ostatnich jesiennych kolejkach i przedwczesne zakończenie rozgrywek sprawiły, że bydgoszczanie nie awansowali do IV ligi. Po nieudanym sezonie w sztabie szkoleniowym i w kadrze drużyny doszło do zmian. W niedawnych sparingach Polonia spisywała się ze zmiennym szczęściem, jednak w nadchodzących rozgrywkach biało-czerwoni będą z pewnością walczyć o czołowe lokaty, aby godnie uwieńczyć jubileusz 100-lecia klubu.
Dla całej unijnej społeczności mecz z Polonią będzie niezwykle ważny, gdyż po dwóch latach niebiesko-biali wracają na wąbrzeski stadion. Ostatnie oficjalne spotkanie przed rozpoczęciem modernizacji wąbrzeźnianie rozegrali na stadionie 16 czerwca 2018 roku – nasza drużyna w meczu barażowym o awans do klasy okręgowej pokonała wówczas Falę Świekatowo 1:0. Mamy nadzieję, że pierwszym ligowym spotkaniu na odnowionym obiekcie unici spiszą się równie dobrze i osiągną korzystny rezultat.

1. kolejka klasy okręgowej:
Unia Wąbrzeźno – Polonia Bydgoszcz: 1.08.2020 (sobota), godzina: 17:00,
Stadion Miejski im. Jana Wesołowskiego w Wąbrzeźnie przy ul. Tysiąclecia 3,

Ceny biletów:
Bilet normalny – 5 zł,
Bilet ulgowy – 3 zł.
Do zakupu biletu ulgowego uprawnieni są dzieci i młodzież do ukończenia szkoły średniej za okazaniem ważnej legitymacji szkolnej oraz seniorzy powyżej 65. roku życia.
Zawodnicy drużyn młodzieżowych MKS Unia Wąbrzeźno mają prawo do bezpłatnego wstępu na meczu po podaniu imienia i nazwiska w kasie stadionu.

Napisz komentarz