Unici podejmą Olimpię Grudziądz

Dziś unici rozegrają na własnym stadionie spotkanie 5. kolejki klasy okręgowej. Rywalem niebiesko-białych będzie drugi zespół Olimpii Grudziądz.

Grudziądzanie aktualnie zajmują 16. miejsce w tabeli z dorobkiem 3 punktów. Na inaugurację olimpijczycy przegrali na wyjeździe ze Startem Warlubie 0:4, natomiast w 2. kolejce ulegli u siebie Radzyniance 0:1. Kolejne spotkanie z Wojownikiem Wabcz oddali walkowerem, z kolei w ostatniej serii spotkań dość niespodziewanie pokonali na własnym stadionie Unię Solec Kujawski 4:3.
Unici natomiast po wyjazdowym zwycięstwie z Naprzodem Jabłonowo Pomorskie awansowali na 5. miejsce. Mamy nadzieję, że wąbrzeźnianie zmażą plamę po ostatnim domowym meczu z Mustangiem Ostaszewo i tym razem dopiszą do swojego konta kolejne punkty, które pozwolą utrzymać lokatę w górnej połowie tabeli.
Wszystkich kibiców Unii zapraszamy na Stadion Miejski im. Jana Wesołowskiego w Wąbrzeźnie i zachęcamy do aktywnego wspierania naszych piłkarzy. Jednocześnie przypominamy o zebraniu ze sobą masek ochronnych lub innych elementów zasłaniających nos i usta oraz o nie zajmowania miejsc oznaczonych taśmą ostrzegawczą.

5. kolejka klasy okręgowej:
Unia Wąbrzeźno – Olimpia II Grudziądz: 29.08.2020 (sobota), godzina: 17:00,
Stadion Miejski im. Jana Wesołowskiego w Wąbrzeźnie przy ul. Tysiąclecia 3.

Ceny biletów:
Bilet normalny – 5 zł,
Bilet ulgowy – 3 zł.
Do zakupu biletu ulgowego uprawnieni są dzieci i młodzież do ukończenia szkoły średniej za okazaniem ważnej legitymacji szkolnej oraz seniorzy powyżej 65. roku życia.
Zawodnicy drużyn młodzieżowych MKS Unia Wąbrzeźno mają prawo do bezpłatnego wstępu na meczu po podaniu imienia i nazwiska w kasie stadionu.