Unijny weekend

W nadchodzący weekend mecze rozegrają wszystkie drużyny Unii Wąbrzeźno. Przedstawiamy szczegółowy plan gier każdego zespołu.

Seniorzy Unii w sobotę o godzinie 12:00 zmierzą się w Kończewicach z tamtejszym Cyklonem, który z jednym punktem zajmuje ostatnie miejsce w tabeli. Przed tygodniem piłkarze z Kończewic przegrali na wyjeździe z Unią Solec Kujawski 0:7. Unici wydają się faworytem spotkania, chociaż kontuzje i braki kadrowe mogą sprawić, że o punkty w Kończewicach nie będzie łatwo.
W sobotę o 10:00 trampkarze Unii rozegrają u siebie spotkanie z Wdą Świecie. Rywale są liderem 1. ligi wojewódzkiej, z kolei podopieczni Sebastiana Isbrandta zajmują 6. miejsce i walczą o utrzymanie. Goście stawiani są w roli faworyta, jednak liczymy, że nasza drużyna sprawi miłą niespodziankę.
Młodzicy trenowani przez Jarosława Rybszlegera w niedzielę zmierzą się na wyjeździe z Tucholanką Tuchola, która jest wiceliderem 1. ligi wojewódzkiej. W pierwszej serii spotkania piłkarze z Tucholi wygrali w Wąbrzeźnie 4:0.
W weekend kolejne mecze ligowe rozegrają również orliki oraz żacy. Orliki z kategorii E1 (rocznik 2010) rozegrają w sobotę turniej w Starogrodzie, natomiast o rok młodsi koledzy z kategorii E2 rozegrają zawody w Wąbrzeźnie.
Również w Wąbrzeźnie turnieje rozegrają obie drużyny żaków.

Plan spotkań unijnych drużyn na najbliższy weekend:
Seniorzy: Cyklon Kończewice – Unia Wąbrzeźno: sobota, 12:00, stadion w Kończewicach;
Trampkarze: Unia Wąbrzeźno – Wda Świecie: sobota, 10:00, boisko boczne w Wąbrzeźnie;
Młodzicy: Tucholanka Tuchola – Unia Wąbrzeźno: niedziela, 10:00, boisko przy ul. Warszawskiej 17;
Orliki E1: turniej w Starogrodzie, sobota, 10:00, stadion w Starogrodzie,
w turnieju zagrają: Gwiazda Starogród, Pomowiec Kijewo Królewskie, JSS II Toruń, Unia Wąbrzeźno;
Orliki E2: turniej w Wąbrzeźnie, sobota, 10:00, boisko orlik przy ul. Gen. Pruszyńskiego 3,
w turnieju zagrają: Unia Wąbrzeźno, JSS II Toruń, LZS Bobrowo;
Żacy I drużyna: turniej w Wąbrzeźnie, niedziela, 11:00, boisko boczne w Wąbrzeźnie,
w turnieju zagrają: Unia Wąbrzeźno, Włókniarz Toruń, Start Toruń, Młode Lwy Kowalewo Pomorskie;
Żacy II drużyna: turniej w Wąbrzeźnie, sobota, 12:00, boisko boczne w Wąbrzeźnie,
w turnieju zagrają: Unia II Wąbrzeźno, Brzózki Brzozowo, Piłkarz Golub-Dobrzyń, Wisła Grudziądz.