Unijny weekend

W nadchodzący weekend swoje spotkania rozegrają seniorzy, trampkarze oraz młodzicy. Niestety wszystkie mecze odbędą się bez udziału publiczności.

Seniorzy Unii w sobotę o 14:00 podejmą u siebie Start Warlubie, który aktualnie jest liderem klasy okręgowej. Goście do tej pory odnieśli dziewięć zwycięstw, dwa pojedynki zremisowali oraz zanotowali jedną porażkę. W ubiegłym tygodniu w meczu na szczycie piłkarze Startu zremisowali na własnym stadionie z Unią Solec Kujawski 2:2. Podopieczni Roberta Kościelaka staną przed trudnym zadaniem, jednak wierzymy, że unici będą w stanie urwać punkty liderowi.
Również w sobotę spotkanie rozegrają trampkarze, którzy o godzinie 10:00 zagrają na boisku bocznym w Wąbrzeźnie z Polonią Bydgoszcz. Goście aktualnie zajmują ostatnie miejsce w 1. lidze wojewódzkiej. W pierwszej serii spotkań niebiesko-biali wygrali w Bydgoszczy 2:0. Mamy nadzieję, że podopieczni Sebastiana Isbrandta również w sobotę pokonają swoich rywali i przybliżą się do utrzymania w 1. lidze wojewódzkiej trampkarzy.
W niedzielę o 10:00 młodzicy zagrają w Toruniu z JSS Toruń. Gospodarze plasują się na szóstej pozycji w 1. lidze wojewódzkiej młodzików i w pierwszej serii spotkań pokonali podopiecznych Jarosława Rybszlegera 2:0. W ubiegłym tygodniu młodzi unici niespodziewanie zremisowali z JAcademy Bydgoszcz 2:2. Liczymy, że także w niedzielę wąbrzeźnianie pokuszą się o sprawienie niespodzianki i wywiozą z Torunia korzystny rezultat.
Zgodnie z obecnymi obostrzeniami sanitarno-epidemiologicznymi wszystkie mecze odbędą się bez udziału publiczności.

Plan spotkań unijnych drużyn na najbliższy weekend:
Seniorzy: Unia Wąbrzeźno – Start Warlubie: sobota, 14:00, Stadion Miejski w Wąbrzeźnie;
Trampkarze: Unia Wąbrzeźno – Polonia Bydgoszcz: sobota, 10:00, boisko boczne w Wąbrzeźnie;
Młodzicy: JSS Toruń – Unia Wąbrzeźno: niedziela, 10:00, boisko przy ul. Przy Skarpie 2A w Toruniu.