Bilety i karnety

MKS Unia Wąbrzeźno informuje, iż ceny biletów na mecze drużyny seniorów w sezonie 2017/2018 wynoszą odpowiednio: 3 zł – bilet normalny oraz 1 zł – bilet ulgowy. Do zakupu biletów ulgowych uprawnione są wyłącznie dzieci i młodzież do momentu ukończenia szkoły średniej za okazaniem ważnej legitymacji szkolnej. Powyższe ceny obowiązują na mecze Klasy A oraz Pucharu Polski.

Ponadto w sprzedaży są karnet na cały sezon 2017/2018, które upoważniają do wstępu na mecze ligowe i Pucharu Polski. Dostępne są karnety normalne w cenie 35 zł oraz ulgowe w cenie 10 zł. Karnety ulgowe mogą zakupić tylko dzieci i młodzież do ukończenia szkoły średniej. Wszystkie karnety są imienne i są ważne wyłącznie wraz z okazaniem ważnego dokumentu tożsamości (np. dowód osobisty, prawo jazdy, legitymacja szkolna, legitymacja studencka). Karnety można nabyć w sekretariacie klubu od poniedziałku do piątku w godzinach 18:00 – 20:00 oraz bezpośrednio przed i po meczach Unii.

Brak możliwości komentowania