Stadion

Piłkarze Unii Wąbrzeźno swoje mecze rozgrywają na Stadionie Miejskim mieszącym się przy ulicy Tysiąclecia 3. Obiekt wyposażony jest w trybunę krytą o pojemności około 900 miejsc siedzących oraz trybunę odkrytą, na której znajduje się także sektor dla kibiców drużyny gości. Ponadto na terenie stadionu znajduje się piętrowy budynek klubowy z szatniami i miejscami hotelowymi. Wymiary boiska do gry wynoszą 105 m na 68 m.

Widok na stadion z lotu ptaka (fot. Cz. Rekowski)

Trybuna kryta podczas jednego z meczów ligowych

Kibice Unii prezentujący oprawę na trybunie odkrytej

Do dyspozycji klubu jest również boisko treningowe ze sztuczną nawierzchnią o wymiarach 100 m na 60 m zlokalizowane przy Szkole Podstawowej nr 3 w bezpośrednim sąsiedztwie stadionu. Oprócz treningów na obiekcie odbywają się również mecze drużyn młodzieżowych, sparingi oraz w wyjątkowych okolicznościach spotkania ligowe. Boisko posiada oświetlenie oraz trybuny o pojemności 104 miejsc siedzących.

Widok na boisko treningowe z lotu ptaka (fot. www.wabrzezno.com)

Trybuny podczas jednego z ligowych meczów rozgrywanego na boisku treningowym

Brak możliwości komentowania